Huggies Çocuk Bezi, Huggies Little Swimmers, Kotex Secret, Huggies Islak Havlu, Huggies DryNites ve Depend ürünleriyle tanınan Kimberly-Clark'ın TLS Lojistik'le dağıtıma sunulacağı belirtildi. Konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada, TLS Lojistik’in yeni açtığı Capella tesislerinde Kimberley-Clark’ın gümrüklü depo operasyonlarına ek olarak bitmiş ürün, hammadde ve katma değerli hizmet operasyonlarının tamamının yürütüleceği kaydedildi.

 Kimberly-Clark bünyesinde yer alan markaların TLS lojistik ile yola devam edecek olmasının kendileri için çok önemli olduğunu belirten TLS Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Altuğ Hacıalioğlu, konuyla ilgili olarak şunları söylüyor: “Kimberley Clark, kurumsal kültürü ile sektöründe çok önemli bir yere sahip.

Biz de TLS olarak kalite standartları çok yüksek entegre lojistik çözümleri sunuyoruz. Yazılım geliştirme ekibimiz, standart depo yönetim sistemimizin uyarlanmasına ek olarak, operasyonel verimliliği ve şeffaflığı en üst seviyeye taşımak ve sürekli gelişimi desteklemek için çalışıyor. Bu sayede operasyonu sistem üzerinden en verimli şekilde yürütebiliyoruz ve ‘gerçek zamanlı’ ölçülebilen ‘anahtar performans göstergeleri’ ile sonuçları anlık izleyip, gerektiğinde müdahale edebiliyoruz.”

 

Telif Hakkı © 2024 Clark FORKLİFT. Tüm Hakları Saklıdır. web tasarım DLINE