İkinci el Forklift

ikinci el forklift

İkinci el forklift ihtiyacınız mı var?

Teknika Ticaret Anonim Şirketi olarak Clark forkliftlerinin tek Türkiye distribütörüyüz. Müşterilerimizin ikinci el makinalarını değerlendirmek adına ikinci el forkliftlerinin alım ve satım hizmetlerinde yardımcı olmaktayız. İkinci el forkliftin teknik bakımları yapılmış aküsü, lastikleri sağlam, boyası yapılmış uzun süre size masraf çıkarmadan kullanabileceğiniz  garantili olarak ikinci el forklifti teslim ediyoruz.

Ülkemizde ikinci el forklift satın alırken daha çok dizel forkliftler tercih edilmektedir. Lakin bu düşünce sağlıklı bir analize dayanmaz. Teknika A.Ş. bünyesindeki Clark Forklift yetkilileriyle iletişime geçerek sizin işinize yarayacak ikinci el forkift nasıl olmalı, bunu birlikte analiz edelim.

İkinci el Forklift satın alırken doğru bir seçim yapabilmek için; işletme, genel mekan, zemin, taşınacak palet sayısı ve palet ortalama ağırlığı gibi etkenleri tespiti mutlaka yapılmalı bunu analiz etmeden forklift uzmanlarımızla görüşmeden 2. el forklift almayın...

 

 

İkinci El Forklift Modelleri

  • LPGli ikinci el forklift
  • Dizel ikinci el forklift
  • Akülü ikinci el forklift
  • Elektrikli iknici el forklift



ikinci el forkliftikinci el forkliftikinci el forkliftler

 



Ayrıca sektöre çok aşina olmayan müşterilerimiz 2. el forklift ararken ikinci el portif ve ikinci el forkif olarak yazım hatası yapmakta, doğru yazım şekli "ikinci el forklift" olmalıdır bu bilgiyide not edelim.

 

Telif Hakkı © 2024 Clark FORKLİFT. Tüm Hakları Saklıdır. web tasarım DLINE